Kúpeľ, aký ste ešte nezažili, kúpeľ bohatý na kyslík.

Čo robí MicroSilk® z kúpania? Úplne jedinečný zážitok! Rozdiel je v mikro bublinkách. Ako? Patentovaný systém MicroSilk® zvýši hladinu kyslíka vo vode až o 70% s miliardami drobných, na kyslík obohatených mikro bubliniek. Je to všetko o bublinkách, presnejšie o mikro bublinkách, ktoré sú obohatené o kyslík.

Tieto mikro bublinky rozmeru 50 mikrónov alebo menej (klasická bublinka má rozmer 2500 mikrónov) sú obrovským prielomom kyslíkovej terapie. Miliarda týchto malých zázrakov naozaj pracuje na tom, aby posilnili a zlepšili vaše zdravie a zároveň zlepšili vitalitu vašej pleti. Vzhľadom k tomu, že sú také malé, zostávajú obsiahnuté vo vode a preto svoje telo môžete pokryť luxusným oblakom kyslíka. Táto zvýšená hladina kyslíka stimuluje bunky, pokožku, imunitný systém, zabíja baktérie a podporuje hojenie. MicroSilk® hydratuje a čistí zároveň. Miliardy mikro bubliniek sa dostanú tam, kam samotná voda a mydlo nemôžu. Vaša pokožka bude luxusne hebká, mladšia, pružnejšia a jemné linky a vrásky budú vyhladené.

OXYGEN THERAPY™ s podporou MicroSilk® Názov MicroSilk® a logo MicroSilk sú ochranné známky, patrí pod ochranu spoločnosti Jason International, Inc.